Fransa’nın ünlü Müzik Festivali ve Hayır, Yalnızca Yetişkinler için degil!

Müzik Festivali sadece gençlerin ve yetişkinlerin katıldığı bir etkinlik olmanın artık çok ötesinde: çocuklar da aynı şekilde ailecek katılım sağlayabilirler!

Kimi zaman bu festival sürecince çalan şarkılar, çocukları pek de memnun etmiyor olabillir ancak, bu durum onları bu eğlenceli etkinlikten maruz kalmaları için geçerli bir sebep değil!

Kartondan trompet ve marakas gibi müzik aletleri yapıp boyayacağımız, çocuklar için özel şarkılarla karaoke yarışmaları düzenleyeceğimiz, böylece çocukların belki de ilk konserlerini verecekleri ancak her şeyden önemlisi çocukların ortak bir sanat ve müzik duygusunda buluşmalarını sağlayacak bu etkinliğimizi 21 Haziran 2020 Pazar günü gerçekleştirmeyi diliyoruz!

Bu festivalin, çocuğunuzun müziğin tadına doyasıya vararak bu zevkini genişleteceği bir etkinlik olmasını diliyoruz.

Bir çocuk için bu festival, her şeyden önce bir eğlencedir. Eğlenirken öğrenmek kavramını benimsediğimiz kurumumuzda, çocuğunuz festival ambiyansını, sesleri ve kültürleri doyasıya yaşayacak. Aynı zamanda bu festival, çocuklarımızın müzik dünyasına girerek, hislerinin uyanışını sağlayacak bir fırsat olacaktır.


Join event

2020-6-21 2020-6-21 Europe/Istanbul Fransa’nın ünlü Müzik Festivali ve Hayır, Yalnızca Yetişkinler için degil! Müzik Festivali sadece gençlerin ve yetişkinlerin katıldığı bir etkinlik olmanın artık çok ötesinde... Şenlikköy Mah. İmbat Sok. No:2/A Florya / İstanbul
Add to Calendar
You already has been joined the event.
×
Thank you! You joined the event.
×
Open chat
WhatsApp iletişim
Powered by