2 – 5 Yaş Çocuklar İçin Fransızca

Güzel bir geleceği hayal eden gençleri bu yolculukta belli gereklilikler beklemektedir, en önemlilerinden biri de yabancı dil bilmektedir. Globalleşen dünyada yabancı dil bilmeden iyi pozisyonlara gelmek zordur. Dil edinimi sadece iş hayatı değil, kişinin ufkunu genişletmek için büyük bir yatırımdır. Birden fazla dil bilmek kişiye hayatı boyunca belli faydalar sağlar. Öncelikle zekâ kapasitesi, hafıza gelişimi, problem çözme, analiz ve sentez becerisi sağlamaktadır. Farklı kültürlerle ilgili bilinç kazandırmakla birlikte global ilişkilere sahip olmayı ve seyahat etme kolaylıkları da sağlar.

Yabancı dil öğrenmeye küçük yaşta başlamak edinimi kolaylaştırır. Château Eğitim Kurumları bilişim teknolojilerine paralel olarak oyunlar, şarkılar ve farklı yaratıcı aktiviteler çerçevesinde bu edinimi sağlamaktadır. Özellikle oyun ile yabancı dil öğretimi dinleme, taklit etme, kavram oluşumu gibi dil gelişiminin temelini oluşturan bu becerilerin gelişmesi için çok önemlidir.

Eğitim sürecimiz ders boyunca sadece Fransızca konuşan öğretmen eşliğinde olup belirlenen bir program doğrultusunda ilerlemektedir. Her dersin başında ve bitiminde Bonjour/Au revoir temalı şarkılar söylenerek dans edilir. Her ders için belli hedef kelime ve cümle yapılarımız mevcuttur. Çocuğun sahip olduğu zekâ türüne yönelik bunların kazandırılması hedeflenir.

Yüz yüze derslerimiz çocuklara özel dekore edilmiş bir alanda gerçekleşmektedir. Materyal olanağı daha geniş olduğu için fiziki aktivitelere ağırlık verilmektedir. Online derslerimizde konsantrasyonu korumak ve sürdürmek adına dijital platformlar etkin bir şekilde kullanılmaktadır. Derslerimiz her koşulda öğrencinin öğrenme şekli ve mevcut koşullarını göz önüne alarak en verimli şekilde işlenmektedir.

 

Oyun ve Yabancı Dil

2 -5 Yaş Çocuklar İçin Fransızca & İngilizce Oyun Gruplarımız

Örnek Seans

 

Summary
Article Name
2 - 5 Yaş Çocuklar İçin Fransızca
Description
Çocuklar için eğlenceli,kolay ve öğretici Fransızca programları. Çocuğunuzun geleceğine yatırım yapın. Çocuğunuzun geleceğine yabancı dil yatırımı yapın..
Author
Publisher Name
ChateauKids
Publisher Logo
tr_TRTurkish